ما را دنبال کنید:
image image
درباره ما

مقدمه

شرکت حمل و نقل بین المللی بزرگ امید در سال 1375، با تاسیس شرکت و رویکرد ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا به مدیریت میر جلال الدین آقایی وظیفه به همراه تیم مدیریتی و عملیاتی مجرب و با سابقه در عرصه حمل و نقل بین المللی و در شعبات تبریز (مرکزی)،تهران،استانبول ، صوفیا،بلگراد، اسکوپیه با بهره گیری از تجارب و دانش خود و با آگاهی از دغدغه ها ونیاز های صاحبان کالا زمینه را جهت ارائه سرویس مناسب و به موقع فراهم نموده است.

لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی و داخلی موجود در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت در این زمینه را تبدیل به حوزه ای تخصصی کرده است.

مشاهده کامل

00

اپراتور پاسخگو به سواالات

00

ترمینال اختصاصی به متراژ

00

سال تاسیس شرکت

00

شعبه در دنیا

image

حمل و نقل زمینی

یکی از روش های حمل و نقل که در بازرگانی بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد، حمل و نقل جاده‌ای است. حمل و نقل جاده‌ای به طور گسترده‌ای در حمل و نقل داخلی مورد استفاده قرار می گیرد در حمل و نقل بین المللی نیز معمولاً حمل جاده‌ای بخشی از حمل است. اما گاهی با توجه به شرایط، ممکن است کل حمل توسط کامیون انجام شود. حمل و نقل جاده ای معمولاً توسط کامیون انجام می شود. این نوع حمل از حمل دریایی سریعتر و برای کشورهایی که به آب های آزاد دسترسی ندارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیشتر بخوانید

حمل و نقل دریایی

بهترین روش حمل در بازرگانی بین الملل، حمل با کشتی است حمل و نقل دریایی عبارت است از جابجایی افراد و کالا بوسیله قایق یا کشتی و سایر شناور ها از روی دریا،اقیانوس، دریاچه، کانال و رودخانه اما با توجه به طولانی بودن مسیر و کند بودن کشتی ها معمولاً جابه‌جایی مسافر کمتر رواج دارد. در مقابل بیشترین حجم انتقال کالا از طریق حمل دریایی است. تخمین زده می شود بیش از ۷۰ درصد حمل و نقل بین‌المللی کالا با کشتی انجام می‌شود با این وجود برخی از کشورها به دلیل شرایط جغرافیایی و عدم دسترسی به آب‌های آزاد نمی توانند از این روش حمل به طور مستقیم استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
image
image

حمل ونقل ریلی

حمل بار با قطار و واگن امروزی با توجه به توسعه زیرساخت‌های حمل ریلی در کشور سهم بالایی را در واردات کالا، صادرات کالا و ترانزیت بین المللی به خود اختصاص داده است. ارسال بار با قطار مقرون به صرفه و در عین حال مناسب برای حمل و نقل کالا در مقادیر بالا در مسیرهای خشکی می باشد و به دلیل دارا بودن واگن های بزرگ و مهم قادر به حمل کالا های حجیم به صورت مطمئن بیشتر از طریق خطوط ریلی وجود دارد. بسیاری از کشورهای برتر اقتصاد جهان از جمله چین و آمریکا، روسیه، آلمان، فرانسه، برزیل، آرژانتین، از پیش قرن اول توسعه حمل و نقل ریلی هستند. این روش نیز مانند سایر موارد حمل و نقل دارای قوانینی است که این قوانین از طریق دولت، سازمان راهداری و شرکت راه‌آهن تعیین می‌شود.

بیشتر بخوانید

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل به کمک هواپیمایی گران ترین و در عین حال سریعترین نوع حمل و نقل بین الملل است. معمولاً برای کالاهای گران قیمت، سبک و کم حجم مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید
image

آخرین اخبار

همه اخبار
ارسال محموله به تمام نقاط دنیا

ارسال به تمام دنیا

حمل و نقل بین المللی

یکی از موضوعاتی که همواره در بازرگانی بین الملل مطرح بوده، حمل و نقل است. حمل و نقل یکی از مهم ترین و در عین حال پرخطرترین مراحل بازرگانی بین الملل به حساب می آید. هر چند با تکامل فزآیندهای بازرگانی بین الملل و تخصصی شدن امور، کار حمل و نقل نیز تخصصی و مطمئن تر شده، لکن به پیچیدگی آن نیز افزوده شده است. این پیچیدگی تا آن جا بوده که شرکت های تخصصی تحت عنوان فورواردر فرآیند حمل و نقل را برعهده گرفته و معمولاً بازرگانان کمتر درگیر کارهای مربوط به آن هستند.

بیشتر بخوانید

گالری تصاویر

شما می توانید با استفاده از منوی وب سایت به گالری تصاویر ما دسترسی داشته باشید

شرکت و همکاران ما